Vešiaky na stenu, moderné vešiakové steny, stojanové vešiaky

Moderný stojanový vešiak pre náročné interiéry - vhodný do kancelárií, hotelov, reštaurácií a bytov

D A R T E
spoločná design párty
1 / 5
Vešiak - ZIP
Moderný vešiak
2 / 5
Moderný vešiak - ZIP
Vhodný aj do kancelárie
3 / 5
Moderný stojanový vešiak - ZIP
16 úchytiek
4 / 5
Vešiak do predsiene - ZIP
Vešiak ZIP zatraktívni vstupný priestor
5 / 5
Designový Vešiak do kancelárie - ZIP
Farba podľa Vašej predstavy


DESIGN
Návrhu, vývoju a produkcii nábytku sa venujem značnú časť mojej profesionálnej kariéry. Ide hlavne o vešiaky na stenu a vešiakové stieny, ktoré dobre zapasujú do moderných bytov, hotelov, reštaurácií, kancelárií, ordinácií a pod. Od samotného začiatku objavovania nových tvarov, ich funkčných a materiálových možností som sa nadchýňal našou schopnosťou tvarovať realitu. Moderný interiér bol a je pre mňa symbolom progresu a radosti zo života. Nepochybne ocením aj klasické či historické kúsky, ale aj tie boli v určitej dobe inovatívne a často nadčasové.
Nové technológie a materiály prinášajú nové výzvy. Preto design je a bude stále tu. Množstvo ideí na inetrnete to dokazuje. Je veľa úžasných návrhov, mnohé však zostanú iba ako prototypy. Ja mám tiež zopár /zdajú sa úžasné/ a pracujem na ich realizácii.

VÝROBA
Pri výrobe uplatňujem individuálny prístup ako k zákazníkovi tak aj k objednanému výrobku / vešiak ZIP, moderný stojanový vešiak/. Inak povedané, výrobu realizujem v menšej dielni /ateliéri/ s precíznym prístupom k detailom a výberu surovín, povrchov, štruktúr a pod. V ponuke mám výrobky s finálnym, otestovaným designom, ktoré ponúkam v širokej palete farieb. Povrch je väčšinou polomatný s jemnou štruktúrou.
Lesklý povrch je možný len výnimočne a s navýšením ceny. Pri výbere farby je vždy viac možností a v prípade potreby rád pridám môj názor. Farby pre vešiaky sa miešajú podľa RAL stupnice, ale je možné farbu namiešať presne podľa dodanej vzorky.
Verím. že ak sa rozhodnete pre niektorý z mojich vešiakov, tak príjemnú pozitívnu atmosféru Vášho interiéru to dlhodobo podporí.
Pavol Humaj